Peryferia i Akcesoria fiskalne

Sklepom prowadzącym sprzedaż, proponujemy w pełni kompleksowe rozwiązania sprzedażowe. Poza wysokiej jakości kasami fiskalnymi i oprogramowaniem, oferujemy też szereg fiskalnych akcesoriów dla handlu. Peryferia urządzeń, dostępne w ofercie Wolanet, skutecznie podnoszą ich funkcjonalność oraz wspierają procesy sprzedażowe.

Wśród dodatków do urządzeń fiskalnych, zgromadziliśmy takie akcesoria fiskalne jak szufladki kasowe, które pozwalają na wydajne i bezpiecznie składowanie banknotów i monet. W sprzedaży znalazły się również intuicyjne ekrany dotykowe, które zapewniają płynną obsługę klienta na stanowisku kasjera.

Akcesoria sprzedażowe

W ofercie sklepu nie mogło zabraknąć także takich peryferiów fiskalnych, jak wagi elektroniczne, służące precyzyjnym i szybkim pomiarom wagi towarów i wag etykietujących do szybkiej wyceny produktów. Właścicielom sklepów polecamy również profesjonalne drukarki do paragonów fiskalnych oraz czytniki kodów kreskowych.

Proponowane przez firmę Wolanet akcesoria sprzedażowe to wygodne i bezpieczne rozwiązania dla biznesu, bez względu na jego rozmiar. Klientom sklepu zapewniamy konkurencyjne ceny peryferiów fiskalnych oraz fachowe doradztwo w ich doborze. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

SZUFLADA KASOWA ŚREDNIA/DUŻA
cena promocyjna średniej: 149 zł netto
cena promocyjna dużej: 179 zł netto

Posnet Mobile HS EJ

Wysokiej jakości szuflada kasowa na pieniądze zapewnia doskonałe zabezpieczenie gotówki. Może być otwierana poprzez kasę, kluczykiem lub przyciskiem awaryjnym w dolnej cześci szuflady. Szuflada posiada ergonomiczne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze zapewniające wygodę i komfort pracy.

 
DRUKARKA PARAGONÓW SNBC BTP-R180II
cena promocyjna: 658 zł netto
DRUKARKA PARAGONÓW SNBC BTP-R180II

Termiczna drukarka paragonów o kompaktowych rozmiarach. Wyróżnia ją niska cena, niezawodność i szybki wydruk do 230 mm/sek. Obsługuje trzy interfejsy w standardzie USB, szeregowy i Ethernet. Posiada system ładowania papieru drop-in, ułatwiający obsługę pracownikom. Lepszą funkcjonalność zapewni wbudowany obcinak.

 
CZYTNIK KODÓW MOTOROLA SYMBOL LS2208
cena promocyjna: 229 zł netto
CZYTNIK KODÓW MOTOROLA SYMBOL LS2208

Skaner ręczny LS2208 firmy Motorola to niezawodne narzędzie pracy, umożliwia szybkie, niezawodne skanowanie, a jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność urządzenia. Szeroki zakres odczytu kodów kreskowych (od 0 do 43 cm) sprawia, iż LS2208 doskonale sprawdza się zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, przy łóżku pacjenta czy w bibliotece szkolnej.

 
MONITOR DOTYKOWY ELO 1517L
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1299 zł netto
MONITOR DOTYKOWY ELO 1517L

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

 
MONITOR DOTYKOWY PMK 150
cena promocyjna: 1390 zł netto
MONITOR DOTYKOWY PMK 150

PMK-150 Touch Screen to wysokiej klasy monitor dotykowy LCD o przekątnej obrazu 15''. Stabilna, wyważona konstrukcja pozwala obsługiwać urządzenie pod różnym kątem nachylenia ekranu. Atutem PMK-150 jest niski pobór energii oraz bryzgoszczelny panel dotykowy, który chroni monitor przed przypadkowym zalaniem.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się