Drukarki fiskalne w Warszawie

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, stają przed koniecznością zakupu niezbędnego wyposażenia, w tym drukarek fiskalnych. Szeroki wybór niezawodnych urządzeń zgromadziliśmy w sklepie WOLANET, prowadzącym sprzedaż, instalację i serwis drukarek fiskalnych. W ofercie drukarki fiskalne takich marek jak POSNET, ELZAB, NOVITUS i EMAR.

Oferowane drukarki fiskalne to urządzenia o nowoczesnym designie, wysokiej funkcjonalności oraz szybkiej i cichej pracy. Doskonale sprawdzą się one zarówno w małych, średnich, jak i dużych punktach handlowych czy obiektach gastronomicznych. Zapewniamy atrakcyjne ceny drukarek fiskalnych oraz fachowe doradztwo w ich doborze.

POSNET TEMO HS EJ
cena promocyjna: 2069 zł netto
cena katalogowa: 2299 zł netto
posnet temo hs ej

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

ELZAB D10
cena promocyjna: 2115 zł netto
cena katalogowa: 2350 zł netto

elzab d10

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.EMAR TEMPO 3
cena promocyjna: 2189 zł netto
cena katalogowa: 2490 zł netto
emar tempo 3

TEMPO 3 jest piątym modelem drukarki fiskalnej zaprojektowanym i produkowanym przez firmę Emar. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy pozwoliło skonstruować drukarkę funkcjonalną i nowoczesną. Dzięki zastosowaniu technologii dotykowej jest to pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku. Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego. Drukarka doskonale sprawdzi się w placówkach handlowych, usługowych i gastronomicznych.

POSNET THERMAL XL
cena promocyjna: 2518 zł netto
cena katalogowa: 2799 zł netto

Posnet thermal xl

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych! Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów. Posnet Thermal XL występuje w czterech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD, podwieszanym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.

POSNET THERMAL HD
cena promocyjna: 2698 zł netto
cena katalogowa: 2999 zł netto
Posnet thermal xl

Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu. Drukarka posiada duży wyświetlacz graficzny i możliwośc wydruku faktury VAT. Niewielkie rozmiary i niezawodny mechanizm drukujący sprawiają, że to doskonałe urządzenie do pracy przy wyjątkowo dużym natężeniu ruchu. 

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się