Drukarka fiskalna ELZAB D10

Drukarka fiskalna ELZAB D10

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to dedykowane średnim i małym firmom nowoczesne narzędzie do druku paragonów fiskalnych. Jej małe wymiary oraz lekkość pozwala na łatwą mobilność, a dzięki temu znacznie rozszerza zasięg działania. Elektroniczny zapis kopii paragonu pozwala na bezpieczny backup danych, a praca do 16 godzin umożliwia łatwą pracę mobilną.

ELZAB D10 to nowoczesność - zapewnia wydruk kodów C128 i QR, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie w niewielkich punktach usługowych, które chcą świadczyć usługi w nowoczesny sposób i "na czasie". Idealnie sprawdzi się w mobilnych punktach gastronomicznych, niewielkich sklepach, punktach usługowych.

Ułatwia handel

Drukarka Elzab D10 znacznie ułatwia i usprawnia handel. Duży ekran dotykowy pozwala na sprawną i wygodną obsługę, a wymienny akumulator i elektryczny zapis kopii paragonu pozwala na sprawne rozliczenia, archiwizację i porządek w dokumentach. Zapis kopii paragonu pozwala też zachować bezpieczeństwo, ponieważ elektroniczna wersja zatrzymywana jest w pamięci urządzenia.

Mobilna drukarka fiskalna

Drukarka jest doskonała w pracy mobilnej. Jej poręczność, niewielki rozmiar oraz lekkość pozwalają na wygodne przemieszczanie się z drukarką i prowadzenie firmy nie tylko w jednym punkcie. Mobilność ułatwia wymienny, bardzo wydajny akumulator, który umożliwia pracę do 16 godzin, dzięki czemu może ona pracować bez przerwy przez cały intensywny dzień.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się