powrót

Kasy fiskalne POSNET

Oferujemy Państwu szeroki wybór kas fiskalnych znanej marki POSNET. Marka ta to gwarancja profesjonalnej obsługi fiskalnej sklepów, biur, czy innych instytucji prowadzących działalność gospodarczą.

 • MOBILE HS EJ – kopia elektroniczna, PLU 4000

  Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

 • BINGO HS EJ – kopia elektroniczna, PLU 4000

  Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

 • BINGO XL – kopia elektroniczna, PLU 8000

  Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi.

 • REVO – kopia elektroniczna, PLU 10000 lub 15000

  Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

 • NEO EJ XL – kopia elektroniczna, PLU 15000

  Kasa Posnet Neo EJ to wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się