Kasy fiskalne

Kasy fiskalne, nazywane też kasami rejestrującymi, to elektroniczne urządzenia, których zadaniem jest prowadzenie zapisu obrotu oraz kwot podatku należnego ze sprzedaży. Kasy fiskalne są nieodłącznym wyposażeniem dla różnego rodzaju placówek handlowych, punktów gastronomicznych i nie tylko.

W sklepie WOLANET, prowadzącym sprzedaż na terenie Warszawy, oferujemy małym, średnim i dużym firmom z różnych branż szeroki wybór kas fiskalnych znanych i cenionych producentów. Wśród dostępnych marek przenośnych i stacjonarnych kas fiskalnych znajdują się atrakcyjne cenowo urządzenia POSNET, NOVITUS i ELZAB.

Konkurencyjne ceny

Klientom naszego sklepu fachowo doradzamy w doborze kasy fiskalnej do wielkości i charakteru prowadzonej działalności. Zapewniamy nowoczesny design, intuicyjną obsługę, wydajne zasilanie oraz wysoką funkcjonalność konkurencyjnych cenowo kas fiskalnych. Ceny kas fiskalnych zaczynają się już od 1124 zł.

Oprócz sprzedaży i wdrożenia kas fiskalnych w Warszawie, oferujemy również profesjonalne szkolenia z zakresu ich obsługi oraz fachowy serwis w siedzibie firmy lub u klienta. Klientów zainteresowanych ofertą sklepu WOLANET zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem proponowanych kas fiskalnych.


 

POSNET MOBILE HS EJ
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1299 zł netto
Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

POSNET ERGO
cena promocyjna: 1124 zł netto
cena katalogowa: 1249 zł netto
Novitus Next

Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G).

ELZAB K10
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1290 zł netto
Elzab K10

Pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową zapewniającą intuicyjną obsługę. Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług jak i niewielkich placówek handlowych. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok. 5 godz.). Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

NOVITUS NANO E
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1290 zł netto
drukarki paragonów

Kasa Nano E jest doskolnale zaprojektowaną i przemyślaną kasą fiskalną. Jest mała, ale profesjonalna. Nano E to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 750 000 użytkowników. Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracowac na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.

NOVITUS SENTO E
cena promocyjna: 1250 zł netto
cena katalogowa: 1390 zł netto
drukarki paragonów

Prosta w obsłudze, zaprojektowana przez specjalistów pod kątem ergonomiczności. Pogrupowane kolorami klawisze intuicyjnie wskazują ich przeznaczenie. Dodatkowa klawiatura ułatwi zarówno obsługę klienta jak również wykonywanie raportów. Łatwo zaprogramujesz klawiaturę pod swoje potrzeby. Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu, szufladę oraz klawiaturę USB.

POSNET BINGO HS EJ
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1299 zł netto
drukarki paragonów

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

POSNET REVO HS EJ
cena promocyjna: 1527 zł netto
cena katalogowa: 1699 zł netto

Posnet Revo

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną dzięki modułowi kaso-wagi. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. 

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się