Kasa fiskalna NOVITUS NANO E

Novitus nano e

Kasa fiskalna Novitus NANO E to najwyższa jakość w niewielkim rozmiarze. Jakość kasy to nie tylko jej wygodny wymiar, ale również wiele istotnych funkcji i technologia: kasa fiskalna novitus nano e umożliwia zapis kopii paragonu, posiada czytnik kart SD, podświetlaną klawiaturę. Model ten to mniejszy koszt eksploatacji, oszczędność czasu i funkcjonalność.

Kasa fiskalna Novitus Nano E to niewielkie rozmiary, ale również mniejszy koszt eksploatacji, a także oszczędność czasu. Jest doskonała do mobilnych punktów handlowych, usługowych czy gastronomicznych, dzięki czemu wymaga mniej przestrzeni. Pozwala też na szybkie działania, co znacznie usprawnia kontakt z klientem. Kasa fiskalna Novitus Nano E to nowoczesny biznes.

Niewielka przenośna kasa z elektroniczną kopią paragonu

Prowadzenie nowoczesnego punktu usługowego wymaga wprowadzania nowych, wygodnych technologii, które usprawnią obsługę klientów niezależnie od branży usług. Kasa przenośna Novitus to rozwiązanie nowoczesne, dzięki któremu mobilnie obsłużymy klientów, oszczędzając czas i miejsce. Funkcjonalność kasy czyni ją najbardziej nowoczesnym narzędziem dla punktów usługowych.

Kasa fiskalna Novitus Nano E to najmniejszych rozmiarów kasa fiskalna na rynku. Jej niewielki wymiar i mobilność to atuty, szczególnie w niewielkich punktach usługowych, gdzie istotna jest mobilność i oszczędność miejsca. Idealnie sprawdza się w małych punktach gastronomicznych, usługowych jak fryzjer czy salon kosmetyczny, a także w niedużych punktach handlowych.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się