Firma Wolanet specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z dziedziny oprogramowania i sprzętu informatycznego w tym zaawansowanych systemów i urządzeń fiskalnych. Równoległe sfery naszych działań dotyczą  outsourcingu i  serwisu sprzętu IT,  a także przenoszenia systemów informatycznych.

Sfery naszych działań dotyczą  firm z różnych obszarów rynku, ale także Klientów indywidualnych. Działamy głównie na terenie Warszawy i w kilku lokalizacjach na terenie Polski.

Oferujemy i doradzamy w doborze systemów i urządzeń fiskalnych oraz systemów gastronomicznych wiodących  producentów. W tym zakresie  wykonujemy implementację systemów sprzedażowych i rozwiązań sprzętowych skalowanych do potrzeb Klientów indywidualnych, małych i dużych firm, marketów sieciowych i dla branży gastronomicznej.

Nasze bogate doświadczenie w sferze rozwiązań IT dla branży  gastronomicznej oraz systemów i urządzeń fiskalnych poparte jest dużą ilością wykonanych wdrożeń i instalacji. W licznej  grupie  która nam zaufała  są  Klienci którzy wcześniej nie byli zadowoleni  z posiadanych rozwiązań, ich funkcjonalności lub wsparcia ze strony innych dostawców. Dlatego skorzystali z naszej oferty decydując się na zmianę rozwiązania, wsparcia lub  serwisu.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem specjalizującym się w naprawach urządzeń fiskalnych, komputerów PC, laptopów, urządzeń mobilnych i drukarek. Wykonujemy naprawy „wysokiego poziomu”. Wykonujemy montaż i naprawy elementów BGA w serwisowanym sprzęcie. Posiadamy w tym zakresie certyfikaty EKO wg normy IPC-7711B/7721B i IPC-7095C.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się