Oprogramowanie sprzedażowe

dla gastronomii
POS BISTRO
cena promocyjna od 99 zł netto
POS Bistro

POS Bistro to stworzone przez profesjonalistów innowacyjne oprogramowanie dla gastronomii. Działa na tabletach z systemem Android. W cenie abonamentu oprócz wszystkich modułów znajdują się również bezpłatne aktualizacje - nowe funkcje, które producent wprowadza w oparciu o badania rynku i sugestie klientów. Bez wątpienia jest to rozwiązanie intuicyjne, niedrogie we wdrożeniu, dzięki któremu zyskujemy pełny nadzór i kontrolę nad procesem sprzedaży. Dane są przechowywane w chmurze, co zapewnia stały dostęp do systemu z każdego miejsca z dostępem do internetu.

BISTRO BUSINESS
cena promocyjna: 999 zł netto

Bistro BusinessBistro Business to system z rodziny Small Business z przeznaczeniem dla gastronomii. Doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii. Jego przewaga nad innymi rozwiązaniami to niska cena, szybkość działania, prosta intuicyjna obsługa i przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min). Jego niewielkie wymagania systemowe sprawiają, że całkowita cena stanowiska sprzedażowego POS jest bardzo atrakcyjna!

FOODSOFT
cena promocyjna od 1190 zł netto
Foodsoft

Foodsoft jest oprogramowaniem przeznaczonym do obiektów gastronomicznych typu restauracje, puby, pizzerie i wiele wiele  innych. Dzięki swojej modułowej budowie pozwala w łatwy sposób dostosować się do charakteru pracy i sprostać największym wymaganiom klienta jednocześnie dając stały dostęp do aktualnych danych obejmujących cały obiekt gastronomiczny. Zapewnia łatwą komunikację kelnerów z kuchnią skracając do minimum czas potrzebny na obsługę zamówienia.

PC GASTRONOM
cena promocyjna od 1000 zł netto

POS BistroRozwiązanie, które w prosty sposób pozwala profesjonalnie zarządzać gastronomią. PC-Gastronom to system samodzielnej kasy lub kasowo-magazynowy. Prosty interfejs umożliwia łatwe definiowanie receptur oraz zestawów. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków jednocześnie, ich dzielenia, łączenia itd. Umożliwia definiowanie wyglądu sali, ustawienia stolików. Obsługa magazynu pozwala na zamawianie surowców wg prognozowanych potrzeb.

dla sklepów
PC-MARKET
cena promocyjna od 150 zł netto
PCM7

PC-Market 7 to niezawodny program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów. Przejrzysty i prosty w obsłudze. Dzięki modułowej strukturze pozwala rozbudować program wraz z rozwojem biznesu. Współpracuje niemal ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku. Program posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak prowadzenie sprzedaży na drukarce fiskalnej, generowanie zamówień, prowadzenie gospodarki magazynowej i wiele innych.

PC-POS
cena promocyjna od 850 zł netto
pcpos7

PC-POS jest prostym i funkcjonalnym programem kasowym typu POS przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną). W połączeniu z programem PC-Market 7 tworzą potężne narzędzie w rozsądnej cenie.

SUBIEKT GT
cena promocyjna od 799 zł netto
subiektgt

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji.


WF-Mag
cena promocyjna od 290 zł netto
wfmag

Program WF-Mag przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego WF-MAG ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

Small Business
cena promocyjna od 250 zł netto
small business

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620 62 68

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620 62 58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się