Kasa fiskalna POSNET ERGO

Mobilna kasa fiskalna POSNET ERGO

Kasa fiskalna Posnet Ergo to wysokiej jakości nowoczesny sprzęt, niezbędny w prowadzeniu biznesu. Wysoka funkcjonalność oraz ergonomia pozwalają na wieloletnie użytkowanie, a trwałość materiałów, z których została wykonana gwarantuje jej niezniszczalność. Posnet Ergo łączy w sobie najlepsze cechy nowoczesnego narzędzia z małym, kompaktowym i wygodnym rozmiarem.

Kasa Posnet może działać samodzielnie lub być elementem całego systemu kas, ponieważ jej konstrukcja pozwala na modułową rozbudowę. Kopia elektroniczna paragonów, którą kasa zachowuje to nie tylko wygoda sprzedawców, ale również bezpieczeństwo i porządek transakcji. Złącze USB znacznie ułatwia przepływ danych do archiwizacji.

Poręczna i solidna kasa fiskalna

Kasa fiskalna Posnet Ergo jest nie tylko solidna, trwała i funkcjonalna, ale również poręczna, dzięki czemu umożliwia korzystanie z niej w niewielkich biurach, punktach usługowych i handlowych. Ergonomiczna konstrukcja kasy pozwala na komfortowe prowadzenie handlu i mobilność, co jest istotne dla klientów obsługiwanych poza miejscem prowadzenia biura.

Funkcja kopii elektronicznej paragonów

Funkcja kopii elektronicznych paragonów pozwala na zatrzymanie wersji elektronicznej przeprowadzanych transakcji. Dodatkowo kasa fiskalna Posnet Ergo posiada złącze USB, dzięki czemu daje możliwość zgrania danych na pendrive'a, a tym samym przenoszenie ich do zawartości komputera i archiwizowanie. Dzięki kasie fiskalnej możemy więc porządkować odbyte transakcje.

Zobacz też:

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się