Drukarka fiskalna POSNET TEMO HS EJ

Drukarka fiskalna mała POSNET TEMOHS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna na rynku. Jej niewielkie rozmiary, mobilność oraz długi czas pracy na akumulatorze sprawiają, że stanowi ona doskonałe uzupełnienie punktów usługowych, niewielkiej gastronomii czy usług. Drukarka jest przygotowana do waluty euro, co znacznie rozszerza możliwości rozliczeń.

Drukarka fiskalna Posnet to doskonała jakość wydruku, a przede wszystkim jego lepsza czytelność, dzięki czemu obsługa drukarki jest prostsza i przyjemniejsza. Posnet Temo HS EJ to nowoczesność w Twoim punkcie usługowym - prostota obsługi idzie tu w parze z nowoczesnym designem i bardzo sprawnym działaniem.

Mała i lekka drukarka fiskalna

Drukarka ma niezwykle małe wymiary, jest też bardzo lekka. Przede wszystkim jednak Posnet Temo HS EJ jest niezwykle sprawna co umożliwia szybkie prowadzenie sprzedaży i obsługę klientów. Jej niezawodność pozwala na nieprzerwaną pracę z zachowaniem kopii elektronicznej paragonu, co ułatwia rozliczenia i zabezpiecza transakcje.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ sprawdzi się doskonale w niewielkich punktach usługowych, jak punkty handlowe, gastronomiczne czy biura sprzedaży. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest sprawność działania, szybkość oraz wygodna mobilność, a także oszczędność miejsca. Wygoda stosowania jest nieporównywalna z żadną większą drukarką fiskalną na rynku.

Schowasz ją wszędzie

Drukarka fiskalna Posnet Temo to kompaktowa, mała i lekka drukarka, która dzięki małym rozmiarom mieści się w podręcznej torbie lub nawet w kieszeni, co znacznie rozszerza możliwości jej użytkowania i obsługi klientów. Długi czas pracy na akumulatorze pozwala na pełną mobilność i szybkie prowadzenie sprzedaży.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się