ZAKRES USŁUG SERWISU IT:

  • Serwis komputerów PC i laptopów większości producentów
  • Serwis urządzeń mobilnych
  • Serwis drukarek Laserowych i Desk/Office Jet większości producentów
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i aplikacji na platformach Win/Mac
  • Wymiana uszkodzonych układów BGA, matryc, gniazd zasilania, układów zasilania, USB itp.
  • Rozbudowa i modernizacja sprzętu
  • Usuwanie wirusów i oprogramowania szpiegującego
  • Konserwacja PC, laptopów i sprzętu drukującego
  • Odzyskiwanie danych z nośników
  • Wykonujemy naprawy w siedzibie serwisu a także u Klientów

Czyszczenie laptopów w Warszawie

Obudowa twojego laptopa szybko się nagrzewa? Irytuje cię jego głośna praca? A może laptop chodzi wolniej? Rozwiązaniem może być czyszczenie laptopa. Profesjonalnie, pewnie i terminowo wykonujemy je w serwisie komputerowym na warszawskim Wilanowie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Na czym polega czyszczenie laptopa? W Warszawie usuwamy w jego trakcie z wnętrza obudowy wszelkie zanieczyszczenia, które mogą skutkować niedrożnością układu chłodzącego. Jej efektem są zwykle zbytnie nagrzewanie laptopa, spowolnienie jego pracy, częstsze zawieszanie się lub nawet niekontrolowane wyłączanie w trakcie pracy.

Odśwież swojego laptopa

Ignorowanie tych symptomów może spowodować groźniejsze usterki, których konsekwencją może być konieczność wymianu sprzętu na nowy. By uniknąć kosztów z tym związanych, warto zdecydować się na profilaktyczne i atrakcyjne cenowo czyszczenie laptopa.

Fachowe czyszczenie laptopa to skomplikowany proces, dlatego jego wykonanie zleca się profesjonalnym serwisom. W Warszawie czyszczeniem laptopów zajmują się nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami. Zadzwoń, by oczyścić laptopa!

Naprawa laptopów

Masz problem z uruchomieniem komputera? Laptop nie działa tak szybko jak kiedyś? Nie umiesz zainstalować niezbędnego oprogramowania? Nie musisz! Zaufaj specjalistom na Wilanowie. WOLANET to profesjonalny serwis laptopów w Warszawie, który rozwiąże za ciebie problem z komputerem przenośnym.

Komputery przenośne towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Pomagają w pracy, są ułatwieniem w nauce, służą rozrywce – dlatego ważne jest utrzymanie ich sprawności i szybkości działania. Kiedy masz problem z laptopem w Warszawie – zadzwoń i sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.

Wymiana matrycy i układów bga w laptopie

Naprawiamy laptopy szybko, profesjonalnie i kompleksowo, oferując usługi takie jak wymiana matrycy, wymiana ekranu, wymiana układu BGA, wymiana układów zasilania, odzyskiwanie danych z nośników, usuwanie wirusów i oprogramowania szpiegującego, rozbudowa i modernizacja sprzętu czy konserwacja. Wszelkie naprawy wykonujemy skutecznie i terminowo w siedzibie serwisu lub na miejscu u klienta.

W Warszawie serwisujemy laptopy większości wiodących producentów w konkurencyjnych cenach. Już dziś skontaktuj się z profesjonalnym serwisem, by rozwiązać problem z komputerem przenośnym. Jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

biuro@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się