Systemy sprzedaży

Systemy sprzedaży to rozbudowana infrastruktura, będąca nieodłącznym elementem współczesnej przedsiębiorczości. Dobrze zaprojektowany i umiejętnie wdrożony daje poczucie kontroli nad własnym biznesem i wiedzę niezbędną do planowania jego rozwoju. Z myślą o firmach poszukujących sprawdzonych systemów sprzedażowych, WOLANET przygotował ofertę najlepszych rozwiązań.

Najlepsze rozwiązania dedykujemy małemu handlowi, dużym sklepom, niewielkiej gastronomii oraz większym restauracjom. Na warszawskim Wilanowie, nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy doradzają klientom w dopasowaniu systemów sprzedażowych do indywidualnych potrzeb biznesu.

Proponujemy najlepsze rozwiązania dla handlu i gastronomii

W ofercie najlepszych rozwiązań handlowych, dla gastronomii i dla sklepów znalazły się systemy sprzedaży wiodących marek, takich jak POSNET, ELZAB czy NOVITUS. Oprócz wysokiej jakości kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, sprzedajemy urządzenia peryferyjne, w tym czytniki kodów i monitory dotykowe. Proponowane systemy sprzedażowe instalujemy i konfigurujemy u klienta, przeprowadzamy niezbędne szkolenia z ich obsługi, a w razie potrzeby również serwisujemy.

Kompaktowe i niezawodne systemy sprzedaży to nie wszystko! Uzupełnieniem naszej oferty są dedykowane programy do sprzedaży, umożliwiające nadzorowanie i kontrolowanie procesów sprzedaży. Programy sprzedażowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują rozwiązań niedrogich do wdrożenia i intuicyjnych w obsłudze.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się