Urządzenia fiskalne

kasy fiskalne
POSNET ERGO
cena promocyjna: 1124 zł netto
cena katalogowa: 1249 zł netto
Novitus Next

Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G).

NOVITUS NEXT
cena promocyjna: 2190 zł netto
Posnet Revo

Pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie NoviCloud. Niezwykle prosta obsługa dzięki dotykowi i klawiaturze fizycznej ułatwiające każdą czynnośc na kasie Next. NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca.

POSNET MOBILE HS EJ
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1299 zł netto
Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

NOVITUS NANO E
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1290 zł netto
drukarki paragonów

Kasa Nano E jest doskolnale zaprojektowaną i przemyślaną kasą fiskalną. Jest mała, ale profesjonalna. Nano E to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 750 000 użytkowników. Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracowac na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.

ELZAB K10
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1290 zł netto
Elzab K10

Pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową zapewniającą intuicyjną obsługę. Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług jak i niewielkich placówek handlowych. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok. 5 godz.). Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

NOVITUS SENTO E
cena promocyjna: 1250 zł netto
cena katalogowa: 1390 zł netto
drukarki paragonów

Prosta w obsłudze, zaprojektowana przez specjalistów pod kątem ergonomiczności. Pogrupowane kolorami klawisze intuicyjnie wskazują ich przeznaczenie. Dodatkowa klawiatura ułatwi zarówno obsługę klienta jak również wykonywanie raportów. Łatwo zaprogramujesz klawiaturę pod swoje potrzeby. Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu, szufladę oraz klawiaturę USB.

POSNET BINGO HS EJ
cena promocyjna: 1169 zł netto
cena katalogowa: 1299 zł netto
drukarki paragonów

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

POSNET REVO HS EJ
cena promocyjna: 1527 zł netto
cena katalogowa: 1699 zł netto

Posnet Revo

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną dzięki modułowi kaso-wagi. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. 

Drukarki fiskalne
POSNET TRIO
cena promocyjna: 2158 zł netto
cena katalogowa: 2399 zł netto
Posnet Trio

Posnet Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS. Drukarka w uzupełnieniu o tablet i system doskonale sprawdza się jako ekonomiczne rozwiązanie dla sprzedaży w handlu i gastronomi.

POSNET TEMO HS EJ
cena promocyjna: 2069 zł netto
cena katalogowa: 2299 zł netto
posnet temo hs ej

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

POSNET THERMAL XL
cena promocyjna: 2518 zł netto
cena katalogowa: 2799 zł netto

Posnet thermal xl

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych! Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów. Posnet Thermal XL występuje w czterech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD, podwieszanym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.

ELZAB D10
cena promocyjna: 2115 zł netto
cena katalogowa: 2350 zł netto

elzab d10

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.EMAR TEMPO 3
cena promocyjna: 2189 zł netto
cena katalogowa: 2490 zł netto
emar tempo 3

TEMPO 3 jest piątym modelem drukarki fiskalnej zaprojektowanym i produkowanym przez firmę Emar. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy pozwoliło skonstruować drukarkę funkcjonalną i nowoczesną. Dzięki zastosowaniu technologii dotykowej jest to pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku. Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego. Drukarka doskonale sprawdzi się w placówkach handlowych, usługowych i gastronomicznych.

NOVITUS BONO E
cena promocyjna: 2060 zł netto
cena katalogowa: 2490 zł netto

Posnet thermal xl

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Mechanizm drukujący znanej firmy SEIKO, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty i faktury VAT. Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Precyzyjna klawiatura drukarki jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna.

POSNET THERMAL HD
cena promocyjna: 2698 zł netto
cena katalogowa: 2999 zł netto
Posnet thermal xl

Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu. Drukarka posiada duży wyświetlacz graficzny i możliwośc wydruku faktury VAT. Niewielkie rozmiary i niezawodny mechanizm drukujący sprawiają, że to doskonałe urządzenie do pracy przy wyjątkowo dużym natężeniu ruchu. 

NOVITUS HD
cena promocyjna: 2690 zł netto
cena katalogowa: 2990 zł netto

Novitus HD

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Może występować z wyświetlaczem zintegrowanym z obudową drukarki lub z wolnostojącym, podłączanym do drukarki przewodem o długości do 125 cm. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukuje dowolne tekstowo-graficzne wydruki  niefiskalne, jako oddzielne wydruki lub dołączane bezpośrednio do paragonu fiskalnego.

PERYFERIA
SZUFLADA KASOWA ŚREDNIA/DUŻA
cena promocyjna średniej: 149 zł netto
cena promocyjna dużej: 179 zł netto
Szuflada kasowa

Wysokiej jakości szuflada kasowa na pieniądze zapewnia doskonałe zabezpieczenie gotówki. Może być otwierana poprzez kasę, kluczykiem lub przyciskiem awaryjnym w dolnej cześci szuflady. Szuflada posiada ergonomiczne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze zapewniające wygodę i komfort pracy. Jest dopasowana do polskiej i euro. Dostępna w dwóch rozmiarach dzięki czemu można dopasować jej wielkość do stanowiska sprzedaży. 
Szuflada średnia (szer/dł/wys): 330x360x89 mm
Szuflada duża (szer/dł/wys): 417x417x100 mm

DRUKARKA PARAGONÓW SNBC BTP-R180II
cena promocyjna: 658 zł netto
BTP-R180II

Termiczna drukarka paragonów o kompaktowych rozmiarach. Wyróżnia ją niska cena, niezawodność i szybki wydruk do 230 mm/sek. Obsługuje trzy interfejsy w standardzie USB, szeregowy i Ethernet. Posiada system ładowania papieru drop-in, ułatwiający obsługę pracownikom. Lepszą funkcjonalność zapewni wbudowany obcinak. Drukarka jest kompatybilna z popularnymi aplikacjami POS.

CZYTNIK KODÓW MOTOROLA SYMBOL LS2208
cena promocyjna: 229 zł netto
LS2208

Skaner ręczny LS2208 firmy Motorola to niezawodne narzędzie pracy, umożliwia szybkie, niezawodne skanowanie, a jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność urządzenia. Szeroki zakres odczytu kodów kreskowych (od 0 do 43 cm) sprawia, iż LS2208 doskonale sprawdza się zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, przy łóżku pacjenta czy w bibliotece szkolnej.

MONITOR DOTYKOWY ELO 1517L
cena promocyjna: 1549 zł netto
cena katalogowa: 1770 zł netto
elo 1517l

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1517L/1717L). Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4). Model 1517 dostosowany jest do pracy ciągłej w trudnych warunkach środowiskowych. Monitor może być wyposażony w ekran dotykowy odporny na zużycie. Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej. Wysokie parametry techniczne zamknięte są w nowoczesnej "lśniącej" stylistyce co dodatkowo poszerza zakres zastosowań tego modelu. Konstrukcja ekranu  zero-bezel sprawia, że front monitora wygląda jak tablet. Monitor 1517 doskonale sprawdza się w systemach sprzedaży POS, rozwiązaniach samoobsługowych self-service i przestrzeni publicznej. Łatwość utrzymania monitora w czystości sprawia, że model ten chętnie jest również stosowany na liniach produkcyjnych (HMI).

MONITOR DOTYKOWY PMK 150
cena promocyjna: 1390 zł netto
elo 1517l

PMK-150 Touch Screen to wysokiej klasy monitor dotykowy LCD o przekątnej obrazu 15''. Stabilna, wyważona konstrukcja pozwala obsługiwać urządzenie pod różnym kątem nachylenia ekranu. Atutem PMK-150 jest niski pobór energii oraz bryzgoszczelny panel dotykowy, który chroni monitor przed przypadkowym zalaniem. Terminal PMK-150 to rozwiązanie dedykowane dla placówek handlowych, gastronomii oraz hoteli.

TERMINAL KOMPUTEROWY
WINCOR NIXDORF BEETLE IPOS PLUS ADVANCED
cena promocyjna: 4990 zł netto
cena katalogowa: 5592 zł netto
elo 1517l

Specjalistyczny terminal komputerowy dedykowany do pracy w punkcie sprzedaży. Jego największe zalety to wytrzymała aluminiowa obudowa odporna na zalania, pojemnościowy ekran dotykowy 15" który nie ulega zużyciu pod wpływem pracy, pasywny system chłodzenia. Specyficzna dla produktów Wincor-Nixdorf "oszczędna stylistyka" sprawia że terminale są wysoce odporne na potencjalne uszkodzenia mechaniczne i doskonale komponują się z każdym otoczeniem. Cechą wspólną wszystkich produktów Wincor-Nixdorf jest niski koszt użytkowy w dłuższym okresie czasu. Urządzenia są niebywale żywotne i energooszczędne, a zastosowane w nich autorskie rozwiązania zostały wypracowane na przestrzeni 40 lat działalności firmy w branży komputerowej.

TERMINAL KOMPUTEROWY ELO 15E2
cena promocyjna: 2690 zł netto
cena katalogowa: 3049 zł netto
elo 1517l

Model zaprojektowany jako uniwersalny terminal komputerowy z panoramicznym wyświetlaczem. Parametry urządzenia zostały dobrane w taki sposób aby uzyskać wyraźny atut cenowy i jednocześnie zapewnić podstawowe zalety wspólne dla wszystkich produktów Elo: odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę. Terminal Elo 15E2 - kolejny model z serii E to urządzenie klasy "entry-level". Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest podstawowa konfiguracja sprzętowa. Na popularność urządzeń z serii E ma duży wpływ atrakcyjna cena i żywotność. Urządzenie dostępne jest z ekranem dotykowym 15,6"  iTouch  oraz AccuTouch. Najczęściej stosuje się go dla stanowisk kasjerskich i rozwiązań samoobsługowych.

WAGA ETYKIETUJĄCA DIGI SM-100P CS
cena promocyjna: 2060 zł netto
cena katalogowa: 2827 zł netto
digi100pcs

Waga etykietująca SM-100P CS stanowi ulepszony model wag SM-100 i SM-100 Plus. Jest wyposażona w kasetowy mechanizm drukujący, ułatwiający szybką wymianę etykiet, a także w segmentowy wyświetlacz LED. Wersja Plus została dodatkowo wyposażona w graficzny wyświetlacz dla Klienta umieszczony na wysięgniku.

WAGA KALKULACYJNA DIGI DS-781 PR
cena promocyjna: 879 zł netto
cena katalogowa: 940 zł netto
DIGI DS-781

Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-781 PR z wysięgnikiem z RS232, poza tradycyjnymi zastosowaniami w sklepach, doskonale nadaje się również do pracy na zewnątrz. Nieduże rozmiary, ergonomiczny kształt oraz możliwość zasilania bateryjnie pozwalają na wszechstronne zastosowania.

lokalizacja

dane teleadresowe

WOLANET SP. Z O.O. - BIURO

al. Rzeczypospolitej 12 lok. U11

02-972 Warszawa

TEL/FAX: 22 620-62-58

biuro@wolanet.pl

SPRZEDAŻ

TEL: 696 465 593

handel@wolanet.pl

SERWIS

TEL/FAX: 22 620-62-58

serwis@wolanet.pl

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się